Збитки компаній, що пішли з ринку рф, становлять $103 млрд – NYT

Російському диктатору Володимиру Путіну вдалося перетворити відхід компаній на вигоду для лояльної еліти.

Про це повідомляє The New York Times.

Видання повідомляє, що західні компанії, які оголосили про відхід з російського ринку, задекларували понад 103 мільярди доларів збитків з початку війни

"Путін витягнув у компаній якомога більшу частину цього багатства, продиктувавши умови їх відходу. Він також обклав ці виходи постійно зростаючими податками, заробивши минулого року щонайменше 1,25 мільярда доларів США на військову скарбницю Росії", – пише видання.

Як приклад NYT наводить угоду з російськими активами нідерландської пивоварної компанії Heineken, в яку втрутилася влада Росії. Згідно з джерелами, близькими до переговорів, російська влада відхилила угоду Heineken і передала активи парфумерній компанії Арнест.

"Сьогодні в Росії продовжує існувати міцний споживацький світ, який допомагає Путіну підтримувати відчуття нормального життя, попри війну, яка виявилася довшою, смертоноснішою і дорожчою, ніж він прогнозував. Більшість іноземних компаній залишаються в Росії, не бажаючи втрачати мільярди, які вони інвестували туди протягом десятиліть", – пише видання.

Источник

Читати також:  Про битву за Авдіївку: час робити більше

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший