Зеленський: Є ризик Третьої світової війни, Росія готується

Президент Володимир Зеленський попереджає, що війна в Україні може перерости у Третю світову війну, адже Росія розпалює конфлікти по всьому світу і буде тиснути, доки США та Китай не змусять її зупинитися.

Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю таблоїду "The Sun".

Війна, розв’язана Росією в Україні, може перерости у Третю світову війну, попередив Зеленський.

Він заявив, що кривава бійня в Ізраїлі була "дуже великим бажанням" Росії, що РФ допомагала тренувати бойовиків ХАМАС. Зеленський наголосив, що Росія й Іран є партнерами.

Український президент вважає, що Володимир Путін свідомо "розпалює пожежі" по всьому світу, які ризикують вийти з-під контролю, якщо його не зупинити. 

"Китай може тиснути на Росію більше. Я не бачу, щоб Китай був зацікавлений у Близькому Сході, як Росія й Іран. Я не думаю, що Китай зацікавлений у тому, щоб допомагати Росії окупувати Україну. 

Все не просто… Україна сьогодні перебуває в центрі цих глобальних ризиків Третьої світової війни. І я дійсно думаю, що Росія буде тиснути доти, доки Сполучені Штати і Китай разом не скажуть їм дуже, дуже серйозно, щоб вони забиралися геть з (нашої) території…

Росія зараз не відчуває, що весь світ проти неї. Ми справді думаємо, що вони готуються зараз на Балканах, вони роблять нові кроки. І ми думаємо, що вони намагаються підготувати або навіть навчити деяких людей. І я думаю, вони не закінчать. 

Ідея полягає в тому, щоб почати один конфлікт, розпалити нові пожежі… Я думаю, ідея (Росії) полягає в дестабілізації завдяки новим осередкам вогню" – сказав Зеленський. 

Зеленський констатував, що Київ стикається з багатьма проблемами зараз, серед яких і проблеми з підтримкою в Конгресі США. Він визнав, що ситуація на Близькому Сході не допомагає Україні. 

Читати також:  Робот-поліцейський: як штучний інтелект допомагає розслідувати злочини

Зеленський сказав, що якщо Росія переможе Україну, то наступними будуть країни НАТО.

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший