Звільнили всіх керівників лісгоспів Рівненщини

Держпідприємство "Ліси України" ухвалило рішення про звільнення всіх директорів рівненських філій через "хронічні проблеми".

Про це повідомляє пресслужба держпідприємства.

"Як і обіцяв минулого тижня, у лісовій галузі почались кадрові чистки. Сьогодні прийняли рішення про звільнення всіх директорів рівненських філій.

Проблеми у регіоні хронічні, а зв’язки надато глибокі, тому маємо повністю оновити кадровий склад місцевого керівництва. Покладаємо велику надію, що правоохоронці та судді завершать розпочату нами роботу, справи завершаться реальними вироками", – заявив гендиректор ДП Юрій Болоховець.

За його словами, нові керівники лісових господарств будуть визначені на відкритому кадровому конкурсі – оголошення невдовзі з’явиться на сайті ДП "Ліси України".

Нагадаємо:

24 листопада гендиректор держпідприємства "Ліси України" Юрій Болоховець анонсував масові звільнення – він заявив, що протягом року служба безпеки підприємства фіксувала порушення, а також збирала інформацію і проводила службові розслідування.

Наступного дня співробітники ДБР виявили у депутата Рівненської обласної ради Віталія Суховича, який є також заступником голови Поліського лісового офісу ДСГП "Ліси України", незадекларовані статки на мільйони доларів.

Фото з фейсбуку «компанії Кайсгольц»

Источник

Читати також:  Енергія в неочікуваних ситуаціях: портативні джерела живлення для забезпечення надійності

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший