15 років тюрми отримав кремлівський пропагандист з Полтави

За публічного обвинувачення Полтавської обласної прокуратури жителя Полтави Віктор Шестакова засуджено за державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану, та виготовлення і поширення матеріалів, в яких міститься виправдовування збройної агресії РФ проти України, заперечення тимчасової окупації частини території України, глорифікація осіб, які здійснюють збройну агресію, вчинені повторно. Чоловіку призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна. Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

Про це повідомляє видання Полтавщина.

Прокурором у суді доведено, що із червня 2022 по січень 2024 року полтавець Віктор Шестаков в якості «політичного експерта» за грошову винагороду писав статті на замовлення російського аналітичного порталу «Фонд стратегічної культури».

Підготовлені матеріали чоловік надсилав представниці порталу через месенджер. Після редагування їх публікували.

У статтях полтавець дискредитував керівництво держави та ЗСУ.

Окрім цього, у матеріалах про ракетні обстріли об’єктів критичної інфраструктури України, торговельного центру в Кременчуці, житлового будинку в Дніпрі він надав цим подіям оцінку, вигідну російським кураторам.  

З метою приховування протиправної діяльності Шестаков писав під псевдонімами Андрій Уваров, Ігор Логінов та Петро Жарков.

За висновком комплексної судової психолого-лінгвістичної експертизи, у текстах містилися висловлювання з ознаками пропаганди антиукраїнського характеру та підтримки дій агресора. Збройна агресія представлялася, як внутрішній громадянський конфлікт.

До набрання вироком законної сили полтавець перебуватиме під вартою.

За інформацією руху «Чесно», Шестаков був керівником місцевих громадських організацій «Руський рух України» у Полтавській області, «Руська община Полтавської області», «Руська співдружність», а також був уповноваженою особою від «ППП» («Партія Політики Путіна»).

«Аргумент» На цю тему:

  • Зрадник – посадовець оборонпрому зливав росіянам секрети про українські ВПС
  • Зрадник Стремоусов здох
  • У Москві підірвали машину колишнього співробітника СБУ зрадника Василя Прозорова
Читати також:  Збитки компаній, що пішли з ринку рф, становлять $103 млрд - NYT

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший