Агенти РФ у Раді заблокували Закон про заборону УПЦ МП

Законопроект 8371 про заборону Російської Церкви в Україні заблокували в парламенті. До проекту внесли понад тисячу правок, тож не відомо, коли його розглянуть в другому читанні.

Про це розповіла в інтерв’ю “Телеграфу” член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Соломія Бобровська.

“Туди внесено більше тисячі правок. Ніхто навіть не каже про те, що його винесуть в зал. І нешановні мої колеги попідписували звернення на Венеційську комісію, фактично блокуючи і відтерміновуючи законопроект. Депутати мовчать, вони не готові до цієї бійні”, – зазначила депутатка.

За її словами, у парламенті дуже сильне лобі Російської Православної Церкви.

“Лобі РПЦ дуже сильне у Верховній Раді. Наприклад, Артем Культенко, мажоритарник з Одеси Дмитрук до крайнього моменту голосування в Раді намовляли Давида [Арахамію], спікера і віцеспікера не ставити на голосування в парламенті законопроект. Це представники радикального “упоротого” крила РПЦ. Все трималось на волосині. А тепер розкол хитають далі. Тільки РПЦ сьогодні вже не може ніяк приховати своє пряме відношення до Москви. Їхній поїзд на Соловки нарешті має поїхати з України”, – наголосила Бобровська.

Фото: church.ua

Источник

Читати також:  У п'ятницю в Україні без опадів, хмарно та тепло

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший