Хакери ГУР МО знищили усю базу даних податкової служби РФ та її резервні копії

Кіберпідрозділи ГУР МО провели успішну операцію, атакувавши податкову систему Росії.

Про це повідомляє пресслужба ГУР МО.

"Під час спецоперації воєнним розвідникам вдалось проникнути в один із добре захищених ключових центральних серверів фєдєральной налоґовой служби (фнс рф), а далі ― у понад 2300 її регіональних серверів по всій росії, а також на території тимчасово окупованого Криму", – йдеться в повідомленні.

Так, внаслідок кібератаки усі сервери отримали шкідливе програмне забезпечення. Паралельно у такий же спосіб була атакована російська ІТ-компанія Office.ed-it.ru, яка обслуговувала ФНС РФ.

Внаслідок двох кібератаки було повністю ліквідовано конфігураційні файли, які роками забезпечували функціонування розгалуженої податкової системи РФ – знищено усю базу даних та її резервні копії (backup).

"Зв’язок між центральним офісом у москві та 2300 російськими територіальними управліннями ― паралізований, як і між фнс рф та Office.ed-it.ru, що була для податкової дата-центром (банком даних). Фактично йдеться про повне знищення інфраструктури одного із основних державних органів терористичної росії та численних супутніх даних податкової за великий часовий період.

Інтернет-трафік податкових даних у масштабах усієї росії опинився в руках воєнної розвідки України.

Відновити роботу податкової росіяни безуспішно намагаються уже четвертий день поспіль. За оцінками фахівців, параліч у роботі фнс рф триватиме щонайменше місяць. Водночас реанімація податкової системи держави-агресора у повному обсязі ― неможлива", – пояснили в ГУР МО.

Зазначається, що таким чином Кремль на певний час втратив контроль за податками та зборами.

Источник

Читати також:  ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 19 січня

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший