Будинок у Португалії для сина-прикордонника, Toyota Camry для коханки, мільйони “кешу” – голова Полтавської обласної ради опублікував декларацію

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький у 2022 році записав новий автомобіль Toyota Camry на фотографку Аліну Титаренко. Також напередодні повномасштабного вторгнення його син отримав у користування будинок у Португалії.

Про це повідомляє місцеве видання Зміст.

Про статки родини Олександра Біленького відомо з його декларацій, які він подав у 2023 році.

З декларації відомо, що син голови Полтавської обласної ради Єгор Біленький 10 лютого 2022 року (за 14 днів до широкомасштабного вторгнення) отримав право на проживання у будинку в Португалії. Йдеться про будівлю площею 150 квадратних метрів, що належить Хосе Франциску Маркес Кастану.

(Очевидно, цей факт свідчить про те, що очільник Полтавської обласної ради Олександр Біленький завчасно "евакуював" свого сина-прикордонника з України саме напередодні широкомасштабного вторгнення, про дату якого він міг знати завчасно. Про особоливі стосунки О.Біленького саме з російським бізнесом, який діяв під "дахом ФСБ РФ, можна прочитати у статтях Затримали директора компанії "Українські вертольоти", якого треба було розстріляти ще в 2014 році. Поплічники на воліАэропорт «Полтава»: коммунальное предприятие коррупционного значенияНАБУ передало до ВАКС справу про крадіжку великого родовища на Полтавщині. Це лише початок – фігурантів буде більше,  Полтавщина: воруют все – от газовых месторождений до угольного складаПолтавский облсовет: коллективная безответственность? Нет, групповое преступлениеВ Полтавском облсовете «Батькивщина», «Свобода» и БПП продали Государство и земляковВоровство в прямом эфире. Как активы Полтавщины делили те, кто должен сидеть в тюрьмеВышиванка для прикрытия. Как Полтавщина стала кормушкой для “донецких”Аэропорт «Полтава»: коммунальное предприятие коррупционного значенияО дерьмеО дерьме. Часть 2: У воров союзников нет – есть только подельники“Газовая атака” СНБО: есть работа для НАБУ, СБУ и ГБР).

Читати також:  ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 5 грудня

Олександр Та Єгор Біленькі. Фото зі сторінки Олександра Біленького

Олександр Біленький з сином Єгором та його дітьми. Фото зі сторінки Олександра Біленького)

1 жовтня 2022 року Олександр Біленький отримав автомобіль Toyota Camry 2022 року випуску. Його віддала йому у користування Аліна Титаренко. Згідно з її інстаграм-сторінкою, вона працює фотографкою, а свій профіль підписала як Alina Bilenka, що може свідчити про родинні зв’язки з головою обласної ради.

Скриншот зі сторінки Аліни Титаренко

7 грудня 2023 року Олександр Біленький придбав собі Jeep Wrangler 2013 року випуску. У декларації вказано, що його вартість становить 513 тис. грн. Автівку голова обласної ради купував в Олексія Мартинова, хоча на спеціалізованих сайтах вартість подібної автівки сягає 800 тис. грн.

Jeep Wrangler 2013 року випуску. Ілюстративне фото

Також очільник облради задекларував неабиякі статки з довоєнних "добрих" часів: $425 тисяч і 8,8 млн грн., походження яких поки що не перевіряла НАЗК.

ЗМІСТ звернувся до Олександра Біленького за коментарем. Ось його відповідь:

«Ми з дружиною розлучилися 5 років тому, син проживає з нею. Я не знаю, що таке – купувати право на проживання. По другому питанню, у мене немає у власності автомобіля Тойота Кемрі, це якась помилка».

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший