Леонід Кучма: Можливо, одержимість Путіна Україною – це психічний розлад

Колишній президент України Леонід Кучма припустив, що президент Росії Володимир Путін може бути одержимий Україною через психічний розлад та попередив, що США "втратять обличчя перед усім світом", якщо залишать Україну без допомоги.

Про це Кучма розповів в інтерв’ю The Guardian.

"Люди кажуть, що він (Путін) одержимий Україною: "Люди кажуть, що його одержимість Україною – це свого роду манія або психічний розлад. Можливо, це правда" – сказав Кучма.

В інтерв’ю виданню Кучма описав Путіна як кар’єрного оперативника КДБ. "Це його професія, з усіма наслідками, що з неї випливають", – зазначив він.

Кучма розповів, що 24 лютого 2022 року він з дружиною Людмила перебували в центрі Києва під час нападу Росії. "Я був упевнений, що Путін здатен на вторгнення, але не був упевнений, чи наважиться він на нього", – сказав він.

"Це було жахливо, шок. Я побачив два (російські) бомбардувальники, що пролітали над моєю головою на вулиці", – пригадав Кучма.

За його словами, метою Путіна було не лише захопити землю, але й знищити саму "концепцію" України, як "конкурентної альтернативи Росії". "Доказом цього є жахливі людські втрати і репутаційні жертви, на які Путін готовий піти заради цього", – припустив він.

Колишній президент заявив, що вірить у перемогу України навіть на тлі послаблення допомоги Заходу та висловив сподівання, що Білому дому вдасться провести закон щодо допомоги України. Поразка України буде означати, каже Кучма, що США втрачають обличчя перед усім світом", – підкреслив він.

Також, за словами Кучми, нереалістично думати, що Путін погодиться на мирні переговори. "Путін не може підписати документ, в якому буде сказано, що він не отримав того, що хотів (в Україні). Йому доведеться пояснювати це російському народу. Він – лідер Росії", – додав Кучма.

Читати також:  Єпархії УПЦ МП вже просто грабують "низові" парафії

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший