Бутусов: Про приорітети, оборонне планування і хабар для олігархів

На фінансування телемарафону у 2023 році Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський та Слуги народу виділили 1,5 мільярди гривень.

Фактично це дотації для телеканалів олігархів, хоча олігархи можуть фінансувати свої телеканали так само як робили це і раніше – за власний рахунок. Але насправді усі розуміють, що Зеленський дає хабар олігархам з коштів платників податків, за пропаганду та відсутність критики влади.

Якби замість особистого піару Зеленський витратив кошти телемарафону замість олгархів на украінських воїнів для закупівлі fpv-дронів, то українська армія могла би отримати у 2023 році як мінімум 80 тисяч fpv-дронів.

Навіть якщо припустити, що лише кожен десятий дрон вбиває хоча б одного російського солдата, цими дронами було б знищено додатково як мінімум 8 тисяч російських солдат. Штатна чисельність мотострілецького батальону ЗС РФ 420 військовослужбовців.

За гроші з телемарафону можна було б знищити у повному складі 20 батальйонів російськоі піхоти.

Але ці росіяни живуть, бо для Зеленського насправді не є приорітетом ні перемога ні знищення ворога, а виключно власний піар та рейтинг у владі.

1,5 мільярди на телемарафон заплановано і в бюджеті-2024. І не соромно, і дають гроші, і проголосували.

А на дрони хай солдати просять у волонтерів та скидаються з зарплати, їх Верховного головнокомандувача це не турбує. Про це не покажуть на телемарафоні, бо там не існує проблем, там постійно на екрані прославляють одного "героя" війни.

Юрій Бутусов, головний редактор видання Цензор.НЕТ

Ілюстрація: УП

Источник

Читати також:  Абсолютно всі чоловіки від 18 до 60 років мають з 18 травня оновити дані в ТЦК - Генштаб ЗСУ

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший