У вівторок в Україні хмарно, мокрий сніг та дощ

12-13 грудня, у вівторок і середу, в Україні буде хмарно. Часом невеликий, а в Карпатах і на сході помірний мокрий сніг та дощ.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

13 грудня на півночі і в центрі без істотних опадів. Температура від 3° морозу до 2° тепла, вдень у південній частині 3-8° тепла, в Криму до 11°.

У столичному регіоні вдень 12 грудня і вночі 13 грудня невеликий мокрий сніг та дощ. У Київській області буде від 3° морозу до 2° тепла. У Києві – близько 0°.

14 грудня в Україні, крім півдня, очікується дощ з мокрим снігом. Температура у південній частині країни вночі 2-8° тепла, вдень 5-10°, на решті території від 3° морозу до 3° тепла, вдень у центральних, Донецькій областях 2-7° тепла.

 

15 грудня у західних областях невеликий сніг, вночі та вдень 1-6° морозу; на решті території невеликий мокрий сніг з дощем; температура на півночі та в центрі від 3° морозу до 3° тепла, у південних та східних областях 0-5° тепла, в Криму 3-8° тепла.

У столичному регіоні 14 -15 грудня невеликий мокрий сніг. На Київщині очікується від 2° морозу до 3° тепла. У Києві – 14 грудня 1-3° тепла, 15 грудня близько 0°.

Источник

Читати також:  На Рівненщині ченці Гурбинського монастиря ПЦУ вирощують зерно, щоб розбудувати монастир (ВІДЕО)

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший