“Дно” прокуратури: як прокурори Києва відзначали професійне свято

Офіс генерального прокурора – це дуже уповноважений орган з широкими можливостями. А прокурори, особливо ті, що працюють в ОГПУ, мають великий вплив, але й відповідні обмеження, становлячи приклад взірцевої поведінки для прокурорів всієї країни.

Через вибіркове користування впливом та ігнорування обмежень прокурори зазнали слави "недоторканої касти". Але після Революції гідності ситуація почала змінюватись у правильний бік.

Повномасштабне вторгнення в рази збільшило виклики перед системою органів прокуратури.

Під час заходів до Дня працівників прокуратури генеральний прокурор Андрій Костін закликав усіх працівників органів прокуратури бути не просто вдячними нашим захисникам, а підтримувати та допомагати усім необхідним.

"Кожен новий день у тилу – це життя наших воїнів на передовій. Пам’ятаймо наших полеглих захисників, серед яких семеро наших колег. Пам’ятаймо про нашу величезну відповідальність перед українським народом", – наголосив Костін.

Тому журналісти "Української правди" були здивовані нескінченною хвилею подарунків та пакетів у День працівників прокуратури біля Офісу генерального прокурора та столичної прокуратури.

Докладніше – у відео:

Вгорі: генпрокурор Костін. Фото з відкритих джерел

 «Аргумент»

Источник

Читати також:  Китай закликає Ізраїль припинити атаку на Рафах, але не закликає росію припинити атаку на Харків

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший