Доповідь Мюнхенської конференції: більшість німців більше не вважає росію головною загрозою

Жителі Німеччини більше не вважають Росію противником номер один, вона посіла лише сьоме місце у рейтингу потенційних загроз для ФРН.

Про це свідчать результати опитування, опублікованого на сайті Мюнхенської безпекової конференції.

Згідно з доповіддю форуму, у 2023 році жителі ФРН вважають Росію загрозою номер один для безпеки Німеччини, тепер вона посіла лише сьоме місце. Її, зокрема, оминули страхи німців перед неконтрольованим припливом мігрантів та терористичними загрозами з боку радикально налаштованих мусульман.

Аналогічна зміна відбулася у сприйнятті загроз безпеці мешканцями країн Великої сімки (G7). Так, загроза з боку Росії виявилася лише на четвертому місці у нинішній доповіді, тоді як рік тому вона лідирувала у цьому списку.

У січні 2024 року міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що країні необхідно бути готовою до можливого нападу Росії. Він з посиланням на військових експертів повідомив, що РФ зможе напасти на країну альянсу через наступні три-п’ять років. За його словами, через існування такої можливості Німеччина озброюється разом із союзниками щодо НАТО.

25 січня німецька влада повідомила, що вперше із закінчення холодної війни розробляють комплексний план оборони. Документ найближчим часом розглядатимуть на симпозіумі у Берліні, участь у якому візьмуть поліція та цивільна оборона, науковці, представники енергетичного та логістичного секторів, а також союзники з НАТО.

Источник

Читати також:  День Соборності відзначає Україна: історія свята

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший