Коболєв намагався виїхати за кордон на підставі листа Буданова, але суд не дозволив

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов особисто звертався до суду, щоб ексголові "Нафтогазу" Андрію Коболєву дозволили виїхати за кордон.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українськi Новини.

16 листопада на адресу суду надійшов лист від начальника ГУР МОУ з проханням надати Коболєву дозвіл на виїзд за кордон у період з 20 по 29 листопада 2023 року для залучення його до певних заходів.

Які саме ці заходи не конкретизується.

Наступного дня, від ГУР надійшов додатковий лист з уточненням дат, на які такий дозвіл потребується, а саме – з 3 по 17 грудня.

У судовому засіданні адвокат Коболєва просив звернути увагу на прохання представника військового відомства, що вказує про необхідність ексголови "Нафтогазу" вільно переміщатися.

Щодо листів від ГУР МО Коболєв повідомив, що зазначені обставини не залежать від нього та відповідні дати можливих поїздок визначаються не ним.

Прокурор зазначила, що вказані у листі Буданова дати охоплюють період, який перебуває поза межами строку тривалості ухвали про дію обовʼязків, а тому просила не враховувати його.

Як повідомляли ЗМІ, ексголові "Нафтогазу" Коболєву вдвічі зменшили розмір застави і зняли електронний браслет.

Коболєв перевів всі гроші мамі в США, щоб їх не відібрало українське слідство.

Нагадаємо: депутат Київської міськради Владислав Трубіцин, обвинувачений в одержанні 1,39 млн грн неправомірної вигоди, зміг виїхати за кордон 13 травня 2023 року на підставі листа від керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова.

Источник

Читати також:  На вихідних в Україні дощі та мокрий сніг, на півдні до +12°С

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший