Леонід Маслов, ЗСУ: Окупантів треба нищити усім натовпом

"На яких фронтах зараз Ярсеній Яценюк (позивний Кулявлоба)?

Де сини Петра Порошенка (позивні "Краматорський мінометник-інгогніто", "Русскій в Лондонє" та "Ніхуя нє знаю па-украінскі")?

Де Орсенко Оваков та його синуля Сашко?

Рябошапка втік на законних підставах (троє дітей), коли старшому буде 18?

Діти нардепів мають бути ретельно перевірені. Просто кожний нардеп мусить публічно відзвітувати.

Не вирішить проблему в армії, але вирішить проблему в правоохоронних органах обовʼязкова строкова мобілізація поліцейських і прокурорів. Бо купа здорових молодиків на маскі-шоу в науково-виробничому підприємстві чи в IT-компанії дивує — що вони в біса тут роблять. Де вони були, коли Харків був в напівоточенні, в центр прилітали артилерійські снаряди, а в місті геройствовали крім ЗСУ лише МНСники і лікарі швидкої. Що ви, срані нікчеми, розслідуєте, коли не посаджені усі шпигуни, зрадники, московські попи, колаборанти і мародери?

Судити військових мають лише ті судді, які перебували в окопах. Хоча б рік. Це також розповсюджується на ВСП і ДБР, бо вони нагадують якихось прибульців.

І так, повістки мають бути скасовані як інструмент. Адвокати, які дають поради як не отримати повістку ( = як вчинити злочин проти народу, кинувши на призволяще мільйони співгромадян) мають бути позбавлені свідоцтв.

Повістка не має бути критерієм обовʼязковості дій для лицаря. Мобілізовані мають бути усі, законом, а не папірцем. Електронний облік, самостійне декларування придатності, засобів звʼязку і постійне перебування в режимі очікування. Добровільне виконання певних допоміжних функцій (не донати) може знижувати ймовірність призову.

Ухилянтам за кордоном не видавати нові паспорти, якщо сплинув строк дії попереднього паспорта.

Строк давності за ухилення має починати перебіг з моменту закінчення війни.

Читати також:  Народний депутат Андрій Одарченко викритий на спробі підкупу топпосадовця біткойнами

Армія – це певне обмеження свободи. У військовий час свобода (пересування) вже обмежена. Треба, щоб для тих, хто не безпосередньо не на службі, свобода була обмежена не те щоб майже так само, але у схожий спосіб. Готовність, перекличка раз на тиждень. Первинна підготовка. Трудова повинність, допоміжна служба в межах свого населеного пункту. Знайомство з діючими військовими і їхнім побутом в реальних з умовах. І все це — примусово, під страхом покарання, суспільного засудження, поразки в правах. Інакше не спрацює, відкиньте міфи про заохочення до служби, війна – справа масова, як ковідний карантин або обовʼязкова освіта. Не можна без примусу досягти носіння масок, дотримання правил дорожнього руху або поголовного навчання.

Тупі, боягузливі, ледачі, хворобливі чи криворукі теж мають служити, на допоміжних завданнях.

І трохи про безпеку. Атмосфера страху, тотального спостереження, підозр, ретельних перевірок, секретності — це прикра необхідність.

Масові арешти для любителів йр. Перебування пушкіністів в стані постійного страху. Ляпнув в черзі, що нас напали через українську мову, або не треба було розлючувати путена, домовлятися або щось подібне — йди в тюрму! До речі така стаття є (436-2 – Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф), просто треба щоб покарання було невідворотним і дієвим.

Окупантів треба нищити усім натовпом.

Інакше нас просто перебʼють по-маленьку."

(Джерело).

Леонід Маслов, екс-член Громадської ради доброчесності (офіційний орган оцінювання суддів), юрист, громадський діяч, ст. розвідник 92 ОМБр (2014-2015), командир відділення розвідки (2022 – і до останнього окупанта)

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший