Міноборони нарешті презентувало IT-систему логістики, яку не спромігся забезпечити Резніков

Команда Міноборони презентувала ІТ-систему логістики на базі SAP. Таку систему розгорнуто в Росії вже давно.

Про це у Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін.

"Сьогодні команда Рустема Умєрова презентувала ІТ-систему логістики на базі SAP. Наголошу, презентувала вже розгорнуту верхньорівневу систему. … В серпні 2022 року ми в ЦПК вийшли з публічною критикою Резнікова, який не спромігся забезпечити Сили Оборони ІТ-системою логістики (в рф така система була вже давно)", – йдеться в повідомленні.

За словами Шабуніна, ЦПК почав про це говорити публічно через те, що місяці непублічних вмовлянь Резніков проігнорував.

"Ми в ЦПК виходимо в паблік виключно якщо: 1) досконало розуміємо проблему, 2) вирішити проблему непублічно влада відмовилася. В результаті публічної критики – сьогодні армія НАРЕШТІ має верхньорівневу ІТ-систему логістики. В результаті скандалів про корупцію в тендерах Резінкова – сьогодні армію НАРЕШТІ починають забезпечувати нормальними закупівлями.

І перше, і друге – результати команд, які були змушені публічно критикувати владу за ці її очевидні провали. Результатом тих, хто Резнікова відмазував, є затримка описаних вище успіхів на сім місяців. Сім місяців під час війни – це дуже багато. Я дуже сподіваюся, що урок з цією історії є очевидним", – наголосив він.

"Закривати очі на корупційні зальоти влади = робити проблему гіршою/масштабнішою. Публічно шмагати (якщо по-іншому не розуміє) владу за корупційні зальоти = проблему вирішувати. Повертаючись до SAP. Це верхньорівнева система: вона НЕ застосовується на рівні бригади і нижче. Розгортання ІТ-інструменту логістики на нижчих рівнях якраз триває", – підсумував Шабунін.

Источник

Читати також:  Закон про мобілізацію: ухилянтам блокуватимуть рахунки та заборонять керувати авто

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший