На оплату серіалів з 27 липня 2023 року витрачено майже 250 млн грн, — нардеп

Після публічної заяви президента Володимира Зеленського 20 липня 2023 про те, що кульурні осередки, символи, серіали мають фінансуватися виключно позабюджетним коштом, лише на оплату серіалів коштом державного бюджету було витрачено 248,4 млн.грн.

Про це повідомляє народний депутат з фракції «Голос» Ярослав Железняк в Телеграмі 

«Музеї, культурні центри, символи, серіали – усе це важливо, але зараз інші пріоритети. Знаходьте позабюджетні кошти. Не державні".

27 липня 2023 з посади Міністра культури було звільнено Олександра Ткаченка, тригером звільнення слугував якраз скандал з закупівлями серіалів.

«Вчора я витягую всі проводки державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України»…. Спеціально дивлюсь з 27 липня, тобто після вже промови Президента і звільнення Міністра…. Знаєте на яку суму було зроблено оплат на закупівлю саме серіалів з 27 липня по сьогодні?  На 248,4 млн грн.», — повідомив Ткаченко. 

Нардеп наголосив, що вже після заяви Президента та звільнення міністра – сукупно платежів пройшло від ДП за послуги виробництва різних серіалів на 248,4 млн грн…бюджетних грошей. А також зазначив, що на фірми Артема Кулєбаєва, який за даними журналістських розслідувань, є бізнес-партнером чинного глави Офісу Президента Андрія Єрмака, з названої суми пішло 14,3 млн.

Источник

Читати також:  ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 5 січня

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший