Нардепа Одарченка виключили з так званої партії “Слуга народу”

Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк повідомила, що дисциплінарна комісія підтримала рішення про виключення з членів партії Андрія Одарченка.

Про це О.Шуляк повідомила у Facebook:

"23 листопада на засіданні дисциплінарної комісії ПП "Слуга Народу" всіма членами було одноголосно підтримане рішення щодо виключення з членів партії Андрія Одарченка".

Напередодні, за рішенням голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді членство депутата Андрія Одарченка, якого підозрюють у підкупі голови Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафи Найєма, було призупинене на час проведення розслідування НАБУ.

Нагадаємо: 21 листопада САП та НАБУ повідомили про підозру нардепу від фракції "Слуги народу" Андрію Одарченку, який намагався підкупити голову Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафу Найєма. Нардеп хотів, щоб з фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділили кошти на ремонт будівель університету, в якому Одарченко обіймав посаду ректора (дію контракту якого призупинено).

За версією слідства підозрюваний надав топпосадовцю частину хабаря у розмірі 0,39 біткоїна, що було еквівалентно 10 тис доларів.

22 листопада Вищий антикорупційний суд арештував Одарченка на два місяці.

Володимир Зеленський (на фото ліворуч), який привів до влади десятки покидьків, відповідає публічним хамством на будь-яку критику дій його оточення, але витівки своїх казнокрадів трусливо не коментує

Фото з відкритих джерел

Источник

Читати також:  "Ми - народна революція". Що відбувається в М'янмі, де за два роки громадянської війни свої будинки залишили майже два мільйони людей

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший