Правоохоронний комітет Ради та Офіс Президента продовжують дурити західних партнерів України

Правоохоронний комітет Верховної Ради проголосував псевдоскасування "правок Лозового". Депутати скасували частинку правок, проте спеціально залишили ключові дірки, які дозволять топ-корупціонерам і надалі уникати покарання.

Про це заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

"В такий спосіб частина комітету на чолі зі "слугою" Іонушасом хочуть обдурити і українців, і західних партнерів (які фінансують 60% національного бюджету!). Нагадаю, що останні вчора прямо закликали скасувати ВСІ "правки Лозового" 

Проте Іонушасу та іншим "слугам" важливіше захистити себе і своїх господарів від покарання за ТОП корупційні злочини. Окрім Іонушаса, скасуванню правок противилася проросійсько-Татарівська частина комітету, наприклад, ексОПЗЖшник Мамка", – написав Шабунін у фейсбуці.

"Слуга народу" Сергій Іонушас, який своєю діяльністю системно нищить Українську Державу. Сергій Іонушас – уродженець Російської Федерації (1079р.), який скриває інформацію про своїх батьків і своє походження, до обрання депутатом керував юридичною фірмою «Гелон» – ця компанія представляє інтереси студії Квартал 95. Фото з відкритих джерел

Источник

Читати також:  Новий санкційний пакет проти РФ: алмази, уживані танкери, син Медведєва та родичка Путіна − The Guardian

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший