Провокація Офісу Президента: голова ВККС не має російського паспорта, а оприлюднений номер є компоновкою з цифр радянського – “Схеми”

Журналісти-розслідувачі спростували інформацію Служби зовнішньої розвідки про те, що у голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів Романа Ігнатова є російський паспорт. Номер документа, що оприлюднила СЗР – це компоновка з цифр радянського паспорта.

Про це повідомляють "Схеми" (Радіо Свобода) у Telegram.

Редакційна перевірка "Схем" виявила, що інформація Служби зовнішньої розвідки не відповідає дійсності.

"ВККСУ – це дуже впливовий орган. Він членів комісії залежить кар’єра українських суддів по всій країні. 

Тому ще рік тому, коли проходив відбір членів комісії, журналіст "Схем" Георгій Шабаєв перевіряв тоді ще кандидата в ВККС Романа Ігнатова. 

І виявив, що в Ігнатова був лише старий радянський паспорт. 

Але він ніколи не отримував громадянство Російської Федерації" – повідомляють "Схеми".

Скриншот George Shabaev у Facebook

Окрім цього, російська офіційна система "Роспаспорт" не обліковує такого громадянина. 

Редакція "Схем" вважає, що номер паспорта, який оприлюднила СЗР, це – компоновка номера старого радянського паспорта Ігнатова (перші 6 цифр – 614064) та дати його отримання (09.12). 

Журналісти зазначили, що третя і четверта цифра у номері паспорта мають відповідати року видачі (або сусіднього). Тобто серію "40" в Росії почнуть видавати лише у 2040 році.

Фото George Shabaev у Facebook

Нагадаємо:

21 грудня Вища кваліфікаційна комісія суддів отримала лист від Служби безпеки, у якому йдеться, що голова ВККС Роман Ігнатов начебто має російське громадянство. Раніше Ігнатов спростовував інформацію про наявність паспорта Росії.

У свою чергу Роман Ігнатов у коментарі "Дзеркалу тижня" повідомив, що готує брифінг, де планує відповісти на усі питання: "Це провокація на державному рівні. Їм не потрібні принципові і чесні".

Також нагадаємо: керівник Служби зовнішньої розвідки Олександр Литвиненко є кандидатурою Офісу Президента України. Тобто в його призначенні на цю посаду брали участь очільник ОП Андрій Єрмак і його заступник Олег Татаров – негласний куратор правоохоронної системи України.

Читати також:  Новий санкційний пакет проти РФ: алмази, уживані танкери, син Медведєва та родичка Путіна − The Guardian

У 1994 році О. Литвиненко закінчив Інститут криптографії, зв’язку та інформатики академії ФСБ Росії, у якому навчався на спеціальності прикладна математика.

Наступну освіту він отримав в Україні і лише в 2009 році став випускником КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю правознавство.ґ

Олександр Литвиненко починав службу ще в системі КДБ СРСР

ВГОРІ: РОМАН ІГНАТОВ, ФОТО З САЙТУ ВККС

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший