Росія уразила п’ять АЗС на Харківщині

У п’ятницю вранці під прицілом російських БпЛА опинилися автозаправні станції – зафіксоване влучання на п’яти АЗС у Харківський області.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій у соцмережах.

Повідомляється, що на двох станціях, у Слобідському районі Харкова та в Чугуєві, виникли пожежі, які були оперативно ліквідовані підрозділами ДСНС.

Вибухами пошкоджене обладнання заправок, 10 легкових автомобілів та будівлю автомийки.

Унаслідок обстрілів постраждали двоє чоловіків – 1970 та 1989 років народження. Один із них поранений та був госпіталізований до лікарні.

Фото: ДСНС

Джерело

Читати також:  Кількість вишів в Україні радикально скоротять

Вас може зацікавити