У п’ятницю вранці під прицілом російських БпЛА опинилися автозаправні станції – зафіксоване влучання на п’яти АЗС у Харківський області.
Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій у соцмережах.
Повідомляється, що на двох станціях, у Слобідському районі Харкова та в Чугуєві, виникли пожежі, які були оперативно ліквідовані підрозділами ДСНС.
Вибухами пошкоджене обладнання заправок, 10 легкових автомобілів та будівлю автомийки.
Унаслідок обстрілів постраждали двоє чоловіків – 1970 та 1989 років народження. Один із них поранений та був госпіталізований до лікарні.
Фото: ДСНС
