САП і НАБУ повідомили про підозри керівниці держпідприємства та бізнесмену, які пропонували хабар Кубракову

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозри двом особам, які пропонували хабар віцепрем’єр-міністру з відновлення України Олександрові Кубракову.

Про це повідомляє пресслужба САП.

Як зазначається, 21 листопада 2023 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ повідомили про підозру директорці державного підприємства та фактичному власнику приватного товариства-забудовника у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України.

Установлено, що між державним підприємством, яке входить до сфери управління Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та приватним товариством-забудовником укладено низку договорів з метою будівництва на земельній ділянці, яка належить державі, житлових будинків.

Усвідомлюючи наявність підстав для розірвання вказаних договорів з ініціативи Міністерства, фактичний власник підприємства-забудовника у співучасті з директоркою державного підприємства запропонував топпосадовцю – Кубракову – надати йому за нерозірвання вказаних договорів та сприяння в їх реалізації неправомірну вигоду в розмірі 2% від площі майбутніх житлових будинків (5200 кв. м).

Надалі фактичний власник підприємства забезпечив реєстрацію на "довірену особу" топпосадовця майнових прав на 15 квартир в одному із житлових комплексів столиці, загальною площею 785 кв. м, одну з яких передав у власність.

На сьогодні досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Окрім власника товариства про підозру повідомили керівниці держпідприємства.

Як зауважили в САП, віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України співпрацював з НАБУ та САП та сприяв розслідуванню протиправних дій.

Источник

Читати також:  Легалізація гемблінгу та вплив на економіку розвинених країн

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший