Заставу в сумі 56 млн грн за нардепа Дубневича перераховано на підтримку ЗСУ – САП

Вищий антикорупційний суд стягнув у дохід держави заставу в сумі 56 млн грн, яку внесли за підозрюваного в незаконному заволодінні 93 млн грн коштів ПАТ "Укрзалізниці" народного депутата Ярослава Дубневича.

Про це інформує пресслужба САП.

"21 листопада 2023 року колегія суддів ВАКС задовольнила клопотання прокурора САП про звернення в дохід держави застави у розмірі 56 млн грн, яка була внесена за народного депутата, обвинуваченого у незаконному заволодінні 93 млн грн коштів ПАТ "Укрзалізниці", – йдеться в повідомленні.

За інформацією прокуратури, суд постановив перерахувати зазначені кошти на спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на підтримку Збройних сил України.

Нагадуємо, 2 листопада колегія суддів ВАКС задовольнила клопотання прокурора САП про оголошення в міжнародний розшук зазначеного нардепа.

Зазначається, що депутат Дубневич підозрюваний і в іншому кримінальному провадженні. 10 жовтня 2023 року йому повідомлено про підозру в організації заволодіння майном держави (природним газом) на суму понад 2,1 млрд грн та легалізації незаконно отриманого прибутку. Оскільки народний депутат переховується від органу слідства, 17 жовтня детективи НАБУ оголосили його в розшук.

У повідомленні САП не зазначено імені підозрюваного нардепа, за інформацією ЗМІ ідеться про Ярослава Дубневича.

Источник

Читати також:  Кожна сьома парафія залишила секту упц мп (КАРТА ПЕРЕХОДІВ)

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший