СБУ підірвала Північномуйський тунель на БАМі в росії

В ніч на 30 листопада стався вибух на Байкало-Амурській магістралі в Північномуйському тунелі ім. Бессолова, який знаходиться в Бурятії на території РФ.

Про це ЗМІ повідомив представник СБУ.

Джерело зазначає, що це –  фактично єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між Росією та Китаєм. І наразі цей шлях, який країна-агресор використовує у тому числі й для військових поставок, паралізовано.

За цим підривом стоїть Служба безпеки України.   

Офіційно в спецслужбі наразі ці події не коментують.

"Під час руху вантажного поїзда спрацювали 4 вибухових пристрої. Зараз на місці працює ФСБ, залізничники безуспішно намагаються мінімізувати наслідки спецоперації СБУ" – повідомляє спецслужба.

ДОВІДКА:

Північно-муйський тунель – залізничний тунель в Республіці Бурятія на Байкало-Амурській магістралі (на перегоні роз’їзд Ітикіт – станція Окусікан), відкритий 5 грудня 2003 року. За довжиною є найдовшим залізничним тунелем у Росії — 15 343 метри.

Свою назву отримав Північно-Муйським хребтом, крізь який проходить. У червні 2012 року Північноморському тунелю присвоєно ім’я В. А. Безсолова, під керівництвом якого було пройдено та споруджено більшу частину тунелю. Будівництво тривало з перервами 26 років.

Источник

Читати також:  У Конгресі США показали карту росії із зоною досяжності ракет ATACMS

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший