Сенат США відклав канікули, аби знайти компроміс із фінансуванням для України

Сенат США відклав початок святкових канікул, щоб встигнути проголосувати за законопроєкт, який передбачає підтримку України.

Про це повідомляє Reuters.

Представники демократів і республіканців у Сенаті США в четвер продовжили переговори для узгодження позицій щодо схвалення додаткової допомоги Україні та Ізраїлю й посиленню заходів із безпеки на кордоні.

"Ми досягаємо прогресу, і Білий дім бере участь, що добре. Все обнадіює", – заявив журналістам сенатор Джон Тьюн, другий за посадою республіканець у Сенаті.

У Конгресі США, як відомо, понад два місяці застряг запит Білого дому на додаткове фінансування, який передбачає виділення загалом близько 61 мільярда доларів Україні – на військову та макрофінансову допомогу.

Будь-яка угода в Сенаті, який контролюють демократами з перевагою в 51 голос, повинна буде також отримати схвалення Палати представників США, яку контролюють республіканці (більшість у 221 проти 213).

Нагадаємо: законодавці нижньої палати Конгресу залишили Вашингтон у четвер, щоб розпочати святкові канікули, що унеможливлює ухвалення допомоги до Різдва.

Источник

Читати також:  "Дрони замість стадіонів": як місцеві ради купують FPV-дрони для ЗСУ

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший