Скеровано до суду справу “слуги народу” Марченко та її помічниці, викритих на хабарі $11,3 тис. за перетин кордону

Справу стосовно нардепки від "Слуги народу" Людмили Марченко та її помічниці, викритих на отриманні 11,3 тис. доларів США за перетин кордону, скеровано до суду.

Про це повідомляє пресслужба САП.

"13 грудня 2023 року прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата України та її помічниці, яких викрили на отриманні 11,3 тис. доларів США за перетин кордону. Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 369-2 КК України", – ідеться в повідомленні.

У межах досудового розслідування встановлено, що депутатка спільно зі своєю помічницею за грошову винагороду обіцяла громадянам забезпечити прийняття уповноваженим особами обласної військової адміністрації рішення про дозвіл на виїзд за межі України, а також внесення відповідних відомостей до Інформаційної системи "Шлях".

Слідством встановлено два епізоди протиправної діяльності нардепки та її помічниці. Перший епізод – отримання від громадянина за безперешкодний перетин кордону неправомірної вигоди у розмірі 6 тис. дол. США. Другий — отримання 5300 дол. США.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

11 липня 2023 року НАБУ і САП було повідомлено про підозру "слузі народу" Марченко та її помічниці, які отримали 5,3 тис дол. за дозвіл на перетин кордону через систему "Шлях".

Источник

Читати також:  Сьогодні вночі Україна перейде на літній час

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший