Наївний до примітивізму Зеленський – очевидному агенту ФСБ Орбану: Назви хоч одну причину, чому Україна не має бути в ЄС

Президент Володимир Зеленський розповів, що під час розмови з прем’єром Угорщини Віктором Орбаном попросив його назвати хоча б одну причину, чому він блокує членство України в ЄС. Зеленський заявив, що чекає на відповідь угорського прем’єра.

Про це йшлося на пресконференції Зеленського спільно з учасниками Саміту країн Північної Європи.

Пряма мова: "Я не можу сказати, що це була особливо чи навмисно спланована зустріч. У нас був діалог. Це правда.

Я думаю, що нам треба організувати конструктивну зустріч між нашими державами, бо ми маємо спільні кордони, ми сусіди і нам потрібно розмовляти.

Одна із дуже важливих тем, які підіймав із ним, стосувалася саме того, що нам потрібно розмовляти, потрібно вирішувати проблеми. Саме тому нам просто потрібно зустрітися. Я показував йому своє позитивне ставлення до цієї ідеї. 

Друге. Думаю, що я маю рацію і дав йому зрозуміти – він не має жодної причини блокувати членство України в Європейському Союзі. Я попросив його назвати мені хоча б одну причину. Не три, не п’ять, не десять, а лише одну причину і я чекаю відповіді".

Нагадаємо: 10 грудня президент Володимир Зеленський коротко поспілкувався з прем’єром Угорщини Віктором Орбаном під час церемонії інавгурації новообраного президента Аргентини. За словами Зеленського, розмова була "максимально відвертою".

Источник

Читати також:  У четвер в Україні сніг і дощ, вдень 0... +13°С

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший