“Слуга народу” Одарченко: “Это мощь, нас разметут … Зачем нам эти донецкие и луганские и Крым? Надо договариваться”

Нардеп від "Слуги народу" Андрій Одарченко, якого НАБУ та САП викрили на корупції, розповідав про переваги криптовалюти та вихвалявся, що має власні обмінники у низці українських міст і навіть у Іспанії.

Про це повідомив у фейсбуці глава ЦПК Віталій Шабунін.

"Просто дивіться, який лютий треш зараз відбувається на засіданні ВАКС по "слузі" Одарченку, якого НАБУ/САП затримали вчора на хабарі у крипті. Прокурор САП цитує слова Одарченка до голови Агенства відновлення Наєма: "Я люблю крипту. Ты что, никогда не пользовался криптой? Это ох..енная тема. У меня свои обменники. Везде, во Львове, Харькове, Киеве. Да хоть в Испании", – пише він.

Також Шабунін нагадує, що в серпні 2023 року в розмові з Найємом Одарченко розповідав, що не вірить, що Харків вистоїть і треба домовлятися з РФ.

"Это мощь, я много читаю, нас разметут, Иран и Китай им оружие дают. Зачем нам эти донецкие и луганские и Крым? Надо договариваться", – цитує він Одарченка.

Раніше повідомлялося, що "Слуга народу" Одарченко пропонував $50 тис. у біткоїнах голові Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Найєму.

Фото з відкритих джерел

Источник

Читати також:  НАТО поставить Україні мільйон дронів - Столтенберг

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший