Типовий “слуга народу” Одарченко: “Я сам в антикоррупционном комитете, если зацепят, то потом не будет ни настроения, ни счастья, ничего”

Нардеп від "Слуги народу" Андрій Одарченко, якого НАБУ та САП викрили на корупції, у розмові з головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафою Найємом зазначав, що він сам "дуже обережний". Ймовірно, йшлося про питання корупції.

Про це повідомляє ЦПК.

Депутат Одарченко казав, що сам боїться цих тем і дуже обережний, бо: "Я сам в антикоррупционном комитете, если зацепят, то потом не будет ни настроения, ни счастья, ничего".

Як зазначає журналістка Цензор.НЕТ Тетяна Ніколаєнко, Одарченко обговорював із Наємом питання: "а бюджетному комитету что-то давать надо?".

Далі вона публікує репліки з їхнього діалогу: 

– Я сам боюсь. Даже к Давиду захожу с этой шарманкой.

– А что, Давид тоже в теме?

– Давид – он хитрож**й. Я сам не знаю. Но мне говорили – выруби эту шарманку. Я сам в антикоррупционном комитете, я сам понимаю – если зацепят, то потом не будет ни настроения, ни счастья, ничего.

Раніше повідомлялося, що "Слуга народу" Одарченко пропонував $150 тис. у біткоїнах голові Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Найєму.

Вгорі: Андрій Одарченко разом з майбутнім президентом. "Слуга народу" дивує кількістю покидьків в її рядах. Але за цей шабаш мародерів платить власною кров’ю український народ

Источник

Читати також:  Момент подрыва железной дороги в Рязани показали на видео

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший