Священник ПЦУ показав, за що молилися в храмі представники упц мп (ФОТО)

Російські прапори, ікони царської родини, книжки з благословенням Кирила – такий “спадок” залишили після себе прихильники УПЦ МП в Ладижині на Вінниччині після того, як громада перейшла до Помісної Церкви.

Фото опублікував на своїй сторінці архімандрит ПЦУ Софроній Чуприна.

“Шокуючі знахідки були зроблені в Ладижинському храмі після того, як парафіяни української Церкви потрапили до храму. Подивіться уважно, що прихильники РПЦвУ зробили з домом Божим: заварені вікна і двері, матраци, всюди безлад. Взагалі стіни старовинного храму чорні від недбальства колишніх господарів.

Але це, ще не все. Два роки справжньої, страшної і жорстокої війни, тисячі вбитих і мільйони скалічених українських життів, а у самісінькому центрі України в храмі моляться на ікони… царської сім’ї останього російського імператора Миколи ІІ, ще більш вражаюча “икона адмирала флота российского святого праведного Феодора Ушакова”! Люди! Ви чуєте? Святий Федор Ушакова в Ладижині! Але це ще не все. Ікон там таких багато: і російського патріарха Тихона, і російських новомучеників та інших діячів імперської росії.

Залишимо ці “ікони” і подивимося на літературу. Більшість книг видана в Москві з благословення Патріарха Кирила – того самого, який благословив російських окупантів на війну проти України. Але найцікавіше, що було виявлено, це – антимінс із написом: “Московский Патриархат”.

Хочу нагадати, що ця церква належала РПЦвУ, яка переконує усіх, що вона незалежна від РПЦ і до Московського Патріархату не має ніякого відношення, але богослужіння звершує на антимінсі підписаному “Московский Патриархат”.  Ось така в них незалежність. Російські прапори, російські “святі”, книги видані в Москві, антимінс для Московського Патріархату, то яка вони українська церква? Кому служать і хто їхній “великий господин и отец”?

Читати також:  Валерій Пекар: Перспектива заморожування війни

Нагадаю, що у Вінниці декілька десятків храмів РПЦвУ Московського Патріархату, а в Україні їх тисячі. І в кожному храмі прославляють імперських “святих” і моляться за перемогу “воинства”, тільки не українського, а російського”, – написав священник ПЦУ.

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший