Польські перевізники завершили блокування кордону

Польські перевізники завершили блокування перед пунктами пропуску «Краківець» та «Рава-руська».

Про це йдетьсяу повідомленні ДПСУ.

За інформацією від Прикордонної варти Республіки Польща – сьогодні близько 16:00 (за київським часом) завершилася акція протесту перед пунктами пропуску «Краківець-Корчова» та «Рава-Руська-Гребенне».

«За інформацією від Прикордонної варти Республіки Польща – сьогодні близько 16:00 (за київським часом) завершилася акція протесту перед пунктами пропуску «Краківець-Корчова» та «Рава-Руська-Гребенне», – інформує пресслужба прикордонного відомства.

Як зазначається, оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у двох напрямках здійснюється у звичайному режимі.

Прикордонники спільно з працівниками контрольних служб працюють, аби забезпечити пропуск максимальної кількості вантажівок. На даний час на в’їзд в Україну перед цими пунктами пропуску очікують майже 700 вантажівок.

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури Польщі підписало угоду з організаторами блокади пунктів пропуску на польсько-українському кордоні, згідно з якою протестувальники призупиняють до 1 березня свій протест, а до цього часу уряд РП зобов’язується вирішити їхні проблеми.

Источник

Читати також:  Пірати Червоного моря: хто такі хусити — єдине угрупування, яке по-справжньому підтримало ХАМАС

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший