Юрій Касьянов: Ми віримо

"41666 – стільки фпв-дронів має бути виготовлено на сьогодні, 15 січня, щоб укластися в мільйон дронів за 12 місяців. Крім того, має вже бути на складах і у військах 4166 дронів-камікадзе середньої дальності і 41 дрон великої дальності, схожих на іранські "шахеди". Саме такі обсяги виробництва нам обіцяли президент і міністр стратегічних галузей промисловості.

Ми віримо. Але непогано було б час від часу бачити звіти з цього приводу: скільки яких дронів виготовлено; скільки контрактів, на яку суму і на яку кількість дронів укладено; скільки грошей витрачено; скільки тисяч квадратних метрів заводів і фабрик введено в експлуатацію; скільки тисяч нових робітників найнято.

Не треба розкривати державну і військову таємницю – широкій громадськості, виборцям і супротивнику зовсім не потрібно знати, де розташовані ці заводи, які фірми і волонтерські команди роблять дрони, де ці дрони зберігаються.

Нічого, крім обіцяного високим відповідальним керівництвом, – кількість дронів на місяць і ціна. Непогано було б, звісно, і тішити обивателя новими фішками – скільки дронів із тепловізорами, скільки із самонаведенням, скільки стандартних боєприпасів до них виготовлено.

Але це вже дрібниці, якщо вже сьогодні є 41666 фпв-дронів, 4166 дронів-камікадзе середньої дальності і 41 дрон великої дальності. Так є чи ні?"

Автор: Юрій Касьянов, ЗСУ

(Джерело).

Источник

Читати також:  Енергія в неочікуваних ситуаціях: портативні джерела живлення для забезпечення надійності

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший