Time: Серед 10 головних ризиків 2024 року – “Розділена Україна”

Видання Time перелічило 10 головних глобальних ризиків 2024 року. На третьому місці – "Розділена Україна". Видання зазначає, що Росія тепер має ініціативу на полі бою та матеріальну перевагу.

Про це повідомляє Time.

В матеріалі йдеться, що вторгнення Росії в Україну залишається "історичною невдачею".

НАТО посилюється завдяки новим членам – Фінляндії та Швеції. ЄС відкрив процес вступу України до об’єднання, а Росія зіткнулася вже з 11 раундами санкцій, і наближаються нові. Половину російських активів було заморожено. Імовірно, ці гроші використають для відновлення України. Європа більше не купує російські енергоносії.

"Але цього року Україна буде де-факто розділена, і Росія тепер має ініціативу на полі бою та матеріальну перевагу. 2024 рік є переломним моментом у війні: і якщо Україна не вирішить свої проблеми з живою силою, не збільшить виробництво зброї та найближчим часом не розробить реалістичну військову стратегію, її територіальні втрати можуть виявитися постійними та цілком можуть збільшитися", – йдеться в публікації.

Time зазначає, що Київ сильно постраждав від зменшення політичної та матеріальної підтримки США. Перспективи європейської допомоги, на думку видання, лише трохи кращі.

"Україна відчайдушно потребує додаткових військ. З усіх цих причин цього року Київ піде на більші військові ризики, включаючи удари по більшій кількості цілей у Росії, що спровокує безпрецедентну відповідь Росії та може втягнути НАТО в конфлікт", – підсумовує Time.

Україна, руїни церкви у селі Терни, Донецька область. Фото: Kostiantyn Liberov / Libkos / Getty Images

Источник

Читати також:  Юрій Касьянов: Шахед вам на голову

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший