У Києві виявили мертвими ексзаступницю генпрокурора Колінько та її доньку

Жінки проживали у квартирах поруч.

В Києві у власному житлі знайшли мертвою колишню заступницю генерального прокурора України Ольгу Михайлівну Колінько, а її доньку Ярославу у квартирі поруч. Про це повідомили джерела ZN.UA в правоохоронних органах.

Ольгу Колінько виявили 10 січня, коли працівники ЖЕКу у присутності поліції зламали двері житла. Їх викликали сусіди через те, що напередодні по стояку почала текти вода, а власники не відчиняли.

Відомо, що 71-річна Ольга Колінько уже багато років тяжко хворіла та на вулицю не виходила. За нею доглядала донька, яку знайшли мертвою у сусідній квартирі, що також належала родині.

Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група та експерти, які з’ясовують обставини смерті жінок.

Ольга Колінько двічі обіймала  посаду заступника генерального прокурора України – з 1993 по 2000 і з 2003 по 2005 роки та була яскравою особистістю. У 2001 – 2003 роках вона очолювала Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією за президента Леоніда Кучми.

Свого часу Ольга Колінько була одним із головних слідчих у гучній справі колишнього  прем’єр-міністра України Павла Лазаренка, який, врешті, був засуджений в США та в Україну ніколи не повертався.

А ще Колінько вела  справи проти ексвіце-спікера Олександра Ткаченка, депутата та тимчасового змінника Кучми на посаді прем’єр-міністра України Юхима Звягільського, особистого помічника голови Верховної Ради Олександра Мороза та інших політиків.

Ользі Михайлівні Колінько неодноразово пророкували пост Генерального прокурора України, але головне крісло ГПУ вона так ніколи і не посіла.

Чи не найбільше Колінько відома як гонителька ексгенпрокурора Святослава Піскуна, який певний час був її безпосереднім керівником. Вона звинувачувала його у паралельній комерційній діяльності під час роботи на посту генерального прокурора.

Читати також:  Поранені, знищені житло та авто: наслідки ударів рф по Київщині

Почему в Украине честный прокурор — мертвый прокурор

НАГАДАЄМО: У 2008 РОЦІ БУЛО ВБИТО БАТКА ОЛЬГИ КОЛІНЬКО – ЗЛОЧИН НЕ РОЗКРИТО

…Вранці 1 листопада 2008 року до 85-річного Михайла Чоботько, батька генерал-лейтенанта Ольги Колінько, який мешкав у старенькій мазанці на околиці Березані, вирішив навідатися один із родичів. Але старого ніде не було. А неподалік будинку лежав заколотий дворовий собака.

Зазирнувши до будинку, молодик побачив розкидані по кімнаті речі та плями крові на стінах. Він викликав міліцію і вже разом із оперативниками спустився у льох, де підлога була покрита осколками розбитих скляних банок. А звідти через вузькі двері вийшли на подвір’я до старої криниці. Вода у ньому, за словами правоохоронців, була каламутною. Немов покрита тонкою плівкою.

– Незабаром на місце події прибули співробітники місцевого відділення МНС, – розповідає начальник ЦГЗ ГУ МВС у Київській області Микола Жукович. – Вони й витягли останки літньої людини з колодязя.

Того ж дня міліція порушила кримінальну справу за статтею 115 КК України (навмисне вбивство).

Офіційна версія слідства – пограбування (!). Начебто батько Ольги Колінько частенько приторговував на ринку овочами зі свого невеликого городу і там його могли побачити бандити (!!), які вирішили відібрати у старого виручені на базарі гроші. По-друге, судячи з розбитих банків у льоху та розкиданих речей у кімнатах, ясно: вбивці щось шукали у будинку. Водночас інформоване джерело з прокуратури повідомило ЗМІ про те, що, за його інформацією, з дому нічого не пропало. Навіть гроші. Їх знайшов той самий родич, який викликав міліцію. Тому не виключено, що злочинцям потрібні не були цінності, а, наприклад, документи. У такому разі причиною трагедії могла стати професійна діяльність дочки загиблого. Нагадаємо, що Ольга Михайлівна з листопада 1993-го до січня 2000 року обіймала посаду заступника генпрокурора України. А потім очолювала Координаційний комітет із боротьби з корупцією за президента України.

Читати також:  Starship: що вдалося і що ні під час третього польоту

… Михайла Чоботька поховали на місцевому цвинтарі у присутності найближчих для родини людей. Телефони у Ольги Михайлівни відключено.

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший