Ще одна афера в МО: нерозірвані контракти Гринкевичів і постачання гумових чобіт ЗСУ

"Ось чому я не раділа вранішній новині про розірвання контрактів з компаніями Гринкевичів.

Я не розуміла, на яких підставах можна розірвати діючий контракт на харчування, якщо він виконується. (Нема такої юридичної підстави – в суспільстві шкандаль)

Як будуть встановлені звʼязки з родиною Гринкевичів?

Нагадую, на Ігоря Гринкевича (який дав хабар) жодна з компаній не оформлена.

Його донька і дружина були виписані з бенефеціаріїв Трейд лайнс рітейл якраз після того, як у компанії пішла прострочка за футболки.

Єдина компанія, де власником є син – ТОВ "БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС МОНТАЖПРОЕКТ".

Три компанії – ТОВ "БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС МОНТАЖПРОЕКТ", ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СІТІГРАД", ТОВ "ТРЕЙД ЛАЙНС РІТЕЙЛ – не поставили вчасно речового забезпечення на 1,5 млрд.

Відповідно до описаного в аудиті рахункової палати по прострочці за непоставлені куртки і труси Міністерство вже давно мало б бути в судах з позовами на ТОВ "БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС МОНТАЖПРОЕКТ", ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СІТІГРАД", ТОВ "ТРЕЙД ЛАЙНС РІТЕЙЛ".

Або ж Міноборони вчинило за звичною йому формулою і допками продовжило термін виконання контракту. Так Міністерство вже прикрило влітку жопи всім постачальникам олив, жоден з яких вчасно не виконав договір.

Або ж поставки таки відбулись…

Зараз журналісти найбільш часто згадують договір ТОВ "ТРЕЙД ЛАЙНС РІТЕЙЛ" з МО на постачання харчів на 470 млн від 6 грудня 2023.

Але взагалі то ця ж ТОВ "ТРЕЙД ЛАЙНС РІТЕЙЛ" виграла 29.09.2023 тендер на постачання гумових чобіт. На 22,9 мільйонів. 50000 пар. По 459 за штуку. Не дорого наче. Але термін виконання до 31 жовтня. Це значить, що тендер вкотре оголошено під склад. Там на прозорро можна почитати прекрасне матюччя потенційного учасника, що треба 120 днів на виготовлення партії.

Читати також:  ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 4 січня

І на цей тендер компанія, де раніше були бенефіціарками донька і дружина Гринкевича вийшла ОДНА. Не було в неї конкурентів.

Але чоботи, схоже, приїхали.

Беру попкорн подивитись, що далі буде. Чи зайде ця ж компанія на оголошений вже Arsen Zhumadilov тендер на гумові чоботи

Dmytro Klimenkov, чи означає сказане вашим колегою, що через рік футболки і труси таки були поставлені?"

Автор: Тетяна Ніколаєнко, журналіст видання Цензор.НЕТ

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший