ВАКС заарештував ділка, який намагався підкупити міністра Кубракова

ВАКС заарештував інвестора, якого підозрюють у підкупі керівництва Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Неправомірну вигоду у вигляді нерухомості він пропонував за нерозірвання договорів щодо оренди землі, сприяння отриманню дозвільних документів та необхідних погоджень.

Альтернатива – застава у сумі 100 млн грн.

Нагадаємо: НАБУ і САП реалізували масштабну операцію з викриття чинних народних депутатів України та представників бізнесу. Вони надавали неправомірну вигоду у вигляді грошей, нерухомості та криптовалюти Віцепрем’єр-міністру з відновлення України – Міністру розвитку громад, територій та інфраструктури України, а також голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Посадовці мали забезпечувати прийняття рішень в їх інтересах, як-от надання інфраструктурних підрядів, землі під будівництво та виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф. Наразі задокументовано три епізоди злочинної діяльності. Про підозру повідомили 5 особам. Операція з викриття проходила у співпраці з топпосадовцями та під контролем детективів Національного бюро і прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Деталі у відео:

Источник

Читати також:  В Аргентині обрали президента - аналога Зеленського

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший