Ворог окупував Курахове та просунулися біля трьох сіл

Російські загарбники окупували Курахове на Донеччині.

Про це в ніч на суботу, 11 січня, повідомили аналітики проєкту DeepState.

Також, за даними аналітиків, росіяни просунилися біля трьох населених пунктів Донеччини: Андріївки, Солоного та Новосілки.

Джерело

Читати також:  Ворог намагаються повністю захопити панівні висоти в районі села Нове. Це загрожує падінням фронту на Осколі, - Бутусов

Вас може зацікавити