Всі роботодавці України мають надати списки військовозобов’язаних до ТЦК до 1 грудня: для чого це необхідно

Згідно з правилами військового обліку, затвердженими постановою Кабінету міністрів № 1487, усі роботодавці мають щорічно до 1 грудня надавати списки призовників , військовозобов’язаних та резервістів до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП). Подання цих списків призначене для перевірки даних у списках персонального військового обліку призовників.

Відповідні списки складаються на основі військово-облікових документів, які роботодавець повинен перевіряти у працівників під час їхнього прийняття на роботу.

Зазначимо, що прийняття на роботу військовозобов’язаних осіб може провадитися лише після їх реєстрації у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, органах Служби безпеки України або підрозділах Служби зовнішньої розвідки (згідно з пунктом 34 відповідного Порядку).

Списки військовозобов’язаних повинні подавати:

  • Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, які ведуть облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці;
  • Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які ведуть облік своїх працівників. У разі навчальних закладів – облік своїх учнів.

Це робиться з метою перевірки відповідності інформації, що міститься у списках персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, з обліковими документами у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП), де ці особи перебувають на військовому обліку.

Источник

Читати також:  Юрий Касьянов: Liberty. Чому ми ніяк не можемо перемогти?..

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший