Юрій Ніколов: Відбудова України та ігри Офісу президента

Нарешті оприлюднили порядок денний http://surl.li/ujlqc велетенської конференції "Ukraine Recovery Conference" в Берліні, де ми б мали розповідати західним бюргерам як класно інвестувати в відбудову Україну. Як ви вже знаєте, Офіс президента перед цим заходом вигнав з міністерства інфраструктури Кубракова. Шмигаль особисто заборонив їхати на цей захід голові Держвідновлення Мустафі Найєму.

В общім весь символізм нашої заїбатєльської підготовки до спілкування з донорами про мільярди став самий перший пункт порядку денного на заході, що почнеться завтра вранці. Це ви бачите на першому скріні – менше ніж за добу до початку заходу у нас невідомий навіть голова делегації!)))) Шольц – є. Урсула – є. А у нас – "викинемо камінь-ножиці-бумага".

На жаль, це тупе банальне позорище. І всі розуміють, що воно пов’язане з тим, що Зеленський і Єрмак під час вторгнення втратили довіру до Кубракова як безвідмовного виконавця: начав здавать будівельних хабарників в НАБУ, придумувать якусь захисну нормативку від корупції. Не по понятіям, кароч.

Тому мені було дуже цікаво хто в нашій делегації буде на панелі, присвяченій грошам в інфраструктурі. Аж гульк! Олексій Кулеба в статусі "доповідача від імені президента України".

Прізвище цього заступника Єрмака вже вигулькувало у гонитві за крісло міністра по будівництву. І у нього є підстави претендувати на посаду, яка контролюватиме майбутні мільярди доларів на відбудову.

По-перше, Кулеба до вторгнення працював в КМДА, і Кличко вже тоді казав, що Кулебу йому рекомендував особисто Єрмак. І коли Кличка заганяли на відставку пачкою справ ДБР і поліції, то департамент Кулеби був єдиним, який оминули обшуки.

Зараз Кулеба в Офісі президента має кабінет поруч з кабінетом Юрія Голиком, незабутнім координатором "Великого будівництва".

Читати також:  Путін доручив підготувати тактичні ядерні сили до бойових завдань: про що йдеться та як Україна може протидіяти

Також Кулеба від імені ОП курує будівництво фортифікацій обладміністраціями. І це ж треба, з усіх "губернаторів" на цю панель взяли Віталія Кіма з Миколаївщини. Саме в його фортифікаційних кошторисах ціна деревини була завищена втричі порівняно з ринком, і це було рекордом серед усіх ОДА.

Від мерів взяли Ігоря Терехова з Харкова. По чистому співпадінню (справді, я навіть не знав, що він буде на конференції), ми саме сьогодні опублікували історію про закупівлю його комунальниками проводів по ціні х1,5.

В общім не буду вас перегружать емоціями. Треш і угар на обличчя."

(Джерело).

Фото з відкритих джерел

Джерело

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший