Завтра “слуга” Іонушас планує обманути США та ЄС, скасувавши “правки Лозового” лише частково – Шабунін

Комітету ради з питань правоохоронної діяльності планує скасувати "правки Лозового", залишивши ключові "дірки", що дозволять корупціонерам уникати покарання.

Про це у Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін.

"Завтра комітет "слуги" Іонушаса спробує обманути суспільство і міжнародників псевдо-скасуванням правок Лозового. План Іонушаса – скасувати лише частинку правок, щоб переможно відзвітувати: мовляв, все вирішено. При цьому залишити ключові дірки, які дозволять ТОП корупціонерам і надалі уникати покарання", – йдеться в повідомленні.

За словами Шабуніна, аналітики посольств поінформовані про плани Іонушаса, гарно забрифовані і уважно слідкують за підсумками комітету.

"По-друге, псевдо-скасування правок НЕ зупинить закриття ТОП-корупційний справ. І ми щоразу будемо нагадувати, як "слуга Іонушас" (разом з одним веселим міністром) спробували пошити в дурні як українців, так і західних партнерів. До речі, після комітету станемо називати ці кляті правки – "правки Лозового-Іонушаса", – додав глава Центру протидії корупції.

Під "веселим міністром" В.Шабунін, очевидно, має на увазі міністра юстиції Дениса Малюську – пристосуванця, більш відомого як клоун, ніж фахівець з права:

Фото: міністр юстиції України у робочому кабінеті за роботую; фото: фейсбук Малюські

Також нагадаємо: Сергій Іонушас – уродженець Російської Федерації (1079р.), який скриває інформацію про своїх батьків і своє походження, до обрання депутатом керував юридичною фірмою «Гелон» – ця компанія представляє інтереси студії Квартал 95.

Вгорі: "слуга народу" Сергій Іонушас, який своєю діяльністю системно нищить Українську Державу

Источник

Читати також:  "Паливо Курченка": оголошено підозру Пашинському та його поплічникам за розкрадання нафтопродуктів

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший