Зеленський в Аргентині поспілкувався з очевидним агентом ФСБ Орбаном

Президент України Володимир Зеленський коротко поспілкувався з прем’єром Угорщини Віктором Орбаном під час церемонії інавгурації новообраного президента Аргентини.

Розмова Зеленського та Орбана в аргентинському парламенті тривала близько 20 секунд. 

Президент України Володимир Зеленський заявив, що говорив "максимально відверто" з прем’єром Угорщини Віктором Орбаном під час церемонії інавгурації новообраного президента Аргентини.

Про це йдеться у відеозверненні Зеленського.

"На полях інавгурації говорив з прем’єр-міністром Угорщини Орбаном максимально відверто. І зрозуміло, що про наші європейські справи" – розповів Зеленський.

Нагадаємо: після обрання Володимира Зеленського на посаду президента у 2019 році обидва лідери зустрічалися лише коротко. Президент України пропонував главі угорського уряду повноцінну зустріч, однак вона так і не відбулася, хоча Київ розглядав потенційну зустріч як можливість відкрити нову сторінку у відносинах двох держав.

Після початку російського вторгнення  і без того напружені відносини між Києвом та Будапештом погіршились. Орбан неодноразово заявляв, що не вірить у перемогу України.

У лютому цього року Зеленський та Орбана коротко поспілкувалися в рамках саміту лідерів ЄС в Брюсселі, президент України запросив угорського лідера відвідати Київ, але безрезультатно – хоча більшість лідерів ЄС відвідали Україну хоча б раз або й декілька разів, щоб висловити свою підтримку.

Нинішня зустріч відбулась на тлі намірів Орбана не підтримати рішення саміту ЄС 14-15 грудня в Брюсселі щодо початку переговорів про вступ України до Євросоюзу і подальшої фінансової та військової підтримки Києва.

Зеленський і Орбан в Аргентині, фото ОП

Источник

Читати також:  Якщо Україна впаде, ми вимагатимемо собі Закарпаття, - лідер угорських ультраправих Тороцкоі

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший