Зеленський сьогодні починає візит до США, зустрінеться з Байденом

У понеділок, 11 грудня, президент Володимир Зеленський розпочне робочий візит до США, де зустрінеться з президентом Сполучених Штатів Джо Байденом.

Про це повідомляють Офіс президента України, Білий дім.

"11 грудня Володимир Зеленський розпочне робочий візит до Сполучених Штатів Америки. Президент України зустрінеться з президентом США Джозефом Байденом, проведе низку зустрічей і переговорів.

Володимир Зеленський фокусуватиметься на забезпеченні єдності США, Європи та світу навколо підтримки України в захисті від російського терору та у зміцненні міжнародного порядку, заснованого на правилах і повазі до суверенітету кожної нації.

Серед ключових тем на переговорах у Вашингтоні буде продовження оборонної співпраці України та США, зокрема спільних проєктів із виробництва зброї та систем ППО, а також координація зусиль двох держав у наступному році" – повідомляє ОП.

Разом з тим, сайт Білого дому повідомляє, що Байден запросив Зеленського на зустріч у вівторок, 12 грудня, "щоб підкреслити непохитну відданість Сполучених Штатів підтримці народу України, який захищається від жорстокого вторгнення Росії".

"У той час як Росія нарощує свої ракетні та безпілотні удари по Україні, лідери обговорять нагальні потреби України та життєву важливість подальшої підтримки з боку Сполучених Штатів у цей критичний момент", – йдеться в повідомленні.

Фото: LEAH MILLIS

 

Источник

Читати також:  Союзники знайшли майже все фінансування для закупівлі 800-т тисяч снарядів

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший