Ірина Фаріон подала позов до суду через незаконне звільнення зі “Львівської політехніки”. Ганьба міністру-пристосуванцю Лісовому

Мовознавиця та народний депутат України VII скликання Ірина Фаріон подала позов до суду через звільнення з Національного університету "Львівська політехніка".

Про це повідомляє "Суспільне"

 Позов був поданий 7 грудня.

За словами Ірини Фаріон, коли відбудеться слухання, вона наразі не знає.

За даними ресурсу Судова влада України, справу слухатимуть у Галицькому районному суді Львова. Предмет позову "визнання незаконним та скасування наказу про звільнення. Суддя у цій справі — Віталій Стрельбицький.

 "Це було незаконне політично вмотивоване звільнення. Більше нічого не можу коментувати", – зазначила вона. 

Нагадаємо, 7 листопада Ірина Фаріон заявила, що не вважає російськомовних військових ЗСУ українцями. Омбудсмен Дмитро Лубінець побачив у цьому порушення рівноправності громадян та заявив, що звернувся до Нацполіції, СБУ та Нацради з питань телебачення та радіомовлення для вжиття відповідних заходів.

Згодом начебто колегія та профком студентів національного університету "Львівська політехніка", у якому викладає Фаріон, закликали правоохоронців перевірити її висловлювання на предмет образи честі та гідності військових.

15 листопада вона була звільнена з роботи.

Источник

Читати також:  ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 24 квітня

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший