Мінімум троє гравців ВК “Решетилівка” не повернулися в Україну після матчу в Бельгії. Приватний клуб фінансується з обласного бюджету Полтавщини

Гравець українського волейбольного клубу Решетилівка Андрій Оробко зізнався, чому не став повертатися в Україну після виїзного матчу 1/16 фіналу Кубку виклику проти бельгійського Менена.

Свою позицію він пояснив у коментарі бельгійському виданню KW.

За його словами, він разом з ще одним гравцем клубу Дмитром Шавраком, який також залишився у Бельгії, покладають великі надії на те, що президент США Дональд Трамп зможе зупинити війну.

"Ми покладаємо великі надії, але повертатися зараз? Ні, ми цього не хочемо. Я не хочу воювати, я для цього не створений.

Якби я був президентом, то міг би робити те саме (проводити мобілізацію). Ми повинні виграти цю війну. Але я можу краще підтримувати нашу країну через фінансові внески, які я роблю, ніж тиняючись в окопах", – додав він.

Покидьок Андрій Оробко. Фото: ВК Решитилівка

Раніше стало відомо про те, щонайменше 2 гравці українського волейбольного клубу Решетилівка не повернулися в Україну після виїзного матчу 1/16 фіналу Кубку виклику проти бельгійського Менена.

Йдеться про Андрія Оробка і Дмитра Шаврака. Також з’являлась інформація, що таких гравців загалом троє. У клубі цю ситуацію поки не прокоментували.

Фото: ВК РЕШЕТИЛІВКА

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, який доклався до створення цього клубу і регулярного, багатомільйонного фінансування приватного волейбольного клубу «Решетилівка» грошима областного бюджету, ніяк не коментує зраду підопічних. Це один з улюблених проектів Олександр Біленького, який був ініціатором його створення у 2019 році.

Любов голови облради до своєї малої Батьківщини та бажання просунути все, що з нею пов’язано можна зрозуміти — це і отримання Решетилівкою статусу міста, і стомільйонні витрати на реконструкцію місцевого спорткомплексу «Колос» (майбутньої домашньої арени волейбольного клубу). Щоправда, в усіх цих випадках почісування решетилівського его відбувається за рахунок бюджету та адмінресурсу.

Так, наприклад, 6,2 млн грн, витрачених на ВК «Решетилівка» у 2023 році — 5,8 млн грн складають видатки на харчування та відрядження гравців. 342 тис. грн — на нову форму та м’ячі. 103 тис. грн — на оренду зали «Полтавського заводу медичного скла» із розрахунку 550 грн/година.

Читати також:  Робот-поліцейський: як штучний інтелект допомагає розслідувати злочини

Саме Олександр Біленький лобіював виїзд своїх підопічних за кордон "на замагання".

Зображення вгорі: Олександр Біленький / Фото з Facebook

«Аргумент»

На цю тему:

  • НАБУ та САП розслідують розкрадання КП "Полтавапаливо". Організатор кримінальної оборудки – голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький
  • Будинок у Португалії для сина-прикордонника, Toyota Camry для коханки, мільйони "кешу" – голова Полтавської обласної ради опублікував декларацію
  • ДБР підозрює керівників Полтавської обласної ради у розкраданні коштів на закупівлі житлових модулів для 116 бригади ТРО
  • Вкрадена Полтавщина
  • "П’ята колона" на Полтавщині вже підняла голову
  • Полтавська облрада під час війни купує в свій автопарк електромобіль за 1,8 млн. грн.
  • Ексголова Полтавської ОДА отримав підозру від НАБУ, його поплічник – поки ні
  • Полтавский реванш. Часть 2: Подсчет убытков
  • З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
  • Полтавська ОВА зупинила спробу розкрадання облбюджету на 30 млн.грн
  • Шахрайська ОЗУ керівників Полтавської облради має намір обікрасти бюджет області через нову кримінальну "схему"
  • Полтавська ОВА взірцево "централізує" прийняття обласного бюджету – шахрайські клани в обласній раді залишаться без грошей
  • Банкова розрахувалася Полтавщиною? Полтавщина відплатить Банковій

Джерело

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший