Справа :чому потрібно допитати Татарова

"Це точно шлях до Перемоги?

Подивився відео BIHUS.Info.

Спробую по пунктах.

1. Журналісти довели, що стеження за ними організувало СБУ, точніше Департамент захисту національної державності (ДЗНД) СБУ.

2. СБУ ще до виходу матеріалу фактично визнало цю інформацію. 31 січня президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення з посади керівника ДЗНД СБУ Романа Семенченка. Подання Президенту на його звільнення майже напевно робив голова СБУ.

3. Сам Семенченко в коментарі журналістам не спростував, що це він організував стеження за журналістами.

4. Пару годин тому СБУ вже офіційно, через свою пресслужбу визнало, що це вони вели стеження за українськими журналістами. Заява максимально позорна, але менше з ним.

5. За фактом стеження за журналістами Bihus.Info зареєстровано два кримінальних провадження – Нацполом і СБУ, тобто ці органи визнали факт вчинення злочину. Злочину, імовірно, вчиненого співробітниками СБУ.

Питання.

Не просто підготувати звільнення Головнокомандувача ЗСУ, а максимально продемонструвати всьому світу всі наші суперечки і конфлікти між двома найвищими посадовими особами під час війни, яка загрожує знищенням України просто тут і зараз.

Одночасно підняти ще один скандал стосовно утисків свободи слова в Україні і переслідування українських журналістів українською спецслужбою (заголовки світових медіа я завтра навіть бачити не хочу).

Одночасно нанести максимальну шкоду репутації української спецслужби під час війни.

Це точно шлях до Перемоги?

P.S. Може в рамках кримінальних проваджень хтось все ж таки завтра ризикне допитати Романа Семенченка про те, хто дав йому команду організувати стеження за журналістами. І чому відразу ні?

І може спробувати звільнити і допитати Татарова, може він щось про це таки раптом чув?"

Автор: Володимир Рисенко, юрист, ГО "Харківський антикорупційний центр"

Читати також:  Юрій Бутусов: Зеленський розв’язав війну проти свободи слова та демократії в Україні

(Джерело).

Источник

Вас може зацікавити

+ Поки нема коментарів

Додати перший